Opcje przeglądania

Rozdzielnice automatyki i sterowania

Nasza firma, specjalizująca się w rozwiązaniach dla branży przemysłowej, budowlanej i energetycznej, zapewnia najwyższy standard realizacji zleceń, opartych o indywidualne oczekiwania klientów. Pośród polecanych przez nas produktów znajdziecie Państwo m.in. rozdzielnice automatyki i sterowania, które znajdują zastosowanie w przemyśle oraz innych branżach gdzie występuje potrzeba kontroli i nadzoru procesów technologicznych.

Proponowane przez nas szafy sterownicze oraz rozdzielnice automatyki służą do zasilania urządzeń oraz maszyn przemysłowych a także zbierania i przetwarzania sygnałów odczytywanych z urządzeń będących elementami składowymi procesu technologicznego. Na podstawie zebranych i odpowiednio przetworzonych sygnałów odbywa się pomiar, rozruch i kontrola pracy maszyn.

Rozdzielnice automatyki to skomplikowane urządzenia które oprócz podstawowej aparatury rozdzielczej zawierają pulpity operatorskie, panele sterujące, falowniki odpowiadające za pracę napędów czy programowalne sterowniki PLC, które odpowiadają za odbiór i przetwarzanie wszelkich informacji płynących z przetworników linii produkcyjnych.

Kontaktując się z nami, dowiecie się Państwo więcej o naszych usługach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu zapleczu z nowoczesnymi urządzeniami i maszynami i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie obsłużyć każde zlecenie. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą także inne produkty i usługi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl