Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rozdzielnice pomiaru półpośredniego PP

W naszej ofercie posiadamy złącza pomiaru półpośredniego PP, który stosujemy jeżeli w sieci niskiego napięcia płyną prądy większe od wartości dopuszczalnych dla licznika i w związku z tym są stosowane przekładniki prądowe – liczniki takie są nazywane licznikami półpośrednimi. W układzie tym obwody prądowe liczników połączone są z przekładnikami prądowymi, a obwody napięciowe zasilane są napięciem bezpośrednim obwodu objętego pomiarem. Dla zapewnienia prawidłowej pracy układu stosuje się listwę kontrolno-pomiarową SKA, która służy do łączenia obwodów wtórnych przekładników prądowych oraz obwodów napięciowych z obwodami licznika energii.

W złączach pomiaru półpośredniego w zalezności od potrzeb klienta montujemy tablice licznikowe, liczniki, listwy kontrolno-pomiarowe, przekładniki, rozłączniki izolacyjne, podsatwy bezpiecznikowe, listwy zaciskowe tworząc dowolne konfiguracje we wszystkich układach połączeń.

W naszej standardowej ofercie proponujemy złącza pomiaru półpośredniego w obudowie na bazie izolacyjnego trudnopalnego i samogasnącego kompozytu (poliester+włókno szklane) w kolorze RAL7035 odznaczajacym się odpornością na działanie warunków atmosferycznych UV. Na życzenie złącza pomiaru półpośredniego możemy dostosować do montażu naściennego, nasłupowego, wolnostojącego lub na fundamencie do wkopania w ziemię.

Wszystkie prefabrykowane przez nas złącza pomiaru półpośredniego wraz ze stosowanymi rozwiązaniami technicznymi są zgodne z normami i wytycznymi działów standaryzacji zakładów energetycznych poszczególnych rejonów na obszar których prowadzimy dystrybucję naszych wyrobów. Każde z oferowanych przez nas złączy kablowych posiada wszelkie wymagane certyfikaty oraz deklarację  zgodności.

1PP TAURON POMIAR PÓŁPOŚREDNI 1PP TAURON POMIAR PÓŁPOŚREDNI
Producent: EL-BIG
Cena: 4 700,00 zł (netto: 3 821,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
1PP-X TAURON POMIAR PÓŁPOŚREDNI 1PP-X TAURON POMIAR PÓŁPOŚREDNI
Producent: EL-BIG
Cena: 4 990,00 zł (netto: 4 056,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl