Formy płatności

Oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz możliwości zapłaty.

Oto w jaki sposób możesz opłacić swoje zamówienie:

Przelew natychmiastowy - Dotpay

Przelew natychmiastowy - przedpłata on-line

Po wybraniu tej opcji klient zostanie poproszony o wybór banku, z którego wysłana zostanie płatność. Autoryzacji płatności dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych on-line "Shoper Płatności". Serwis "Shoper Płatności" umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie należności za zakupy za pomocą szybkich przelewów bankowych. Poniżej zestawienie obsługiwanych kanałów płatniczych:

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w stacjonarnej placówce banku lub na poczcie. Klient po zamówieniu towaru, otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który przeleje właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Klient, który wybrał opcję przelew tradycyjny, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu.  W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego.

Płatność za pobraniem

Forma płatności dla klientów, którzy wolą zapłacić za przesyłkę kurierowi przy odbiorze przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl