Opcje przeglądania

Szafy oświetlenia ulicznego SOU

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu lat z powodzeniem działa w branży elektrotechnicznej. Pośród proponowanych przez nas wyrobów oraz rozwiązań znajdziecie Państwo m.in. szafy oświetlenia ulicznego które służą do kontroli i sterowania obwodów oświetleniowych ulic, alejek parkowych i innych obiektów.

Rozdzielnia sterowania oświetleniem ulicznym, zwana szafą oświetlenia ulicznego, to ważny element całej instalacji ułatwiającej pieszym przemieszczenie się po zapadnięciu zmroku. Dzięki obecności lamp w miejscach publicznych, dochodzi do mniejszej ilości wypadków i zdarzeń kryminalnych. Właściwie zarządzany system ułatwi zachowanie kontroli nad instalacjami oświetleniowymi zamontowanymi w ciągach komunikacyjnych. 

Sercem rozdzielnicy oświetlenia ulicznego jest zegar astronomiczny, który steruje obwodami oświetleniowymi załączając je lub wyłączając zgodnie z porami wschodów i zachodów słońca w danej szerokości geograficznej. Zegar astronomiczny pozwala na zastąpienie stosowanych dotychczas wyłączników zmierzchowych i steruję pracą rozdzielnicy oświetlenia ulicznego w cyklu rocznym.


Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą. Służymy także poradą w kwestii dostosowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów, zaś do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl